Majdan Zbydniowski - logo
 
Drodzy Chciukowie!

W związku z zakończeniem prac dotyczących I Zjazdu Rodu Chciuków, i rozwiązaniem się ustępującego Komitetu Organizacyjnego w dniu 24 kwietnia 2008 roku odbyło się zebranie dotyczące następnego Zjazdu. Wyszliśmy tym naprzeciw wielu głosom zachęcających nas do zorganizowania następnego spotkania. Ponieważ cześć członków poprzedniego Komitetu sama zrezygnowała z dalszego udziału w przygotowaniach, dlatego też zawiązał się nowy Komitet Organizacyjny.

Na pierwszym zebraniu nowo powstałego Komitetu ustalono, że II Zjazd Rodu Chciuków odbędzie się w Majdanie Zbydniowskim 4 lipca 2009 roku. Tak samo jak poprzednim razem miejscem spotkania będzie znany już chyba wszystkim Dom Ludowy. Czerpiąc z doświadczeń przy organizacji naszego pierwszego spotkania postanowiliśmy wprowadzić drobne modyfikacje odnośnie samego kształtu Zjazdu jak też jego organizacji. Chcemy większy nacisk położyć na luźniejszą formę tego spotkania - oryginalny humor nadający Zjazdowi formę zabawy. Mamy również zamiar bardziej uatrakcyjnić Zjazd podnosząc poziom i jakość nagłośnienia, dobrej muzyki, pokazów multimedialnych i innych atrakcji. Chcąc odciążyć nasze niezawodne specjalistki od kulinarnych pyszności, które tak wspaniale sprawdziły się poprzednio zostanie wynajęta firma cateringowa, która zaserwuje Zjazdowiczom ciepły posiłek, a nasze Majdanianki poczęstują regionalnymi smakołykami. Ponieważ zakres zmian w stosunku do poprzedniego Zjazdu jest znaczny, dlatego traktując naszą misję poważnie, prosimy również o poważne podejście do naszego apelu. A mianowicie: apelujemy, aby osoby chcące uczestniczyć w przyszłorocznym Zjeździe możliwie szybko zadeklarowały chęć swego uczestnictwa.

Kontakt:
Pisemnie - Anna Kiełbasa
ul. Zakole 6/ 12
39- 432 Gorzyce

Maria Sapińska
Majdan Zbydniowski 150
37- 416 Zbydniów

Telefonicznie - Anna Kiełbasa 0-15 644-58-71 lub 607-571-134
Maria Sapińska 0-15 845-85-38 lub 691- 489-949

E-mail - aniulakielbasa@wp.pl

Sporządzimy wtedy wstępną listę uczestników, co pozwoli nam ustalić ilość osób oraz przekrój wiekowy. Zadeklarowanie nie będzie wiązało się automatycznie z wpłacaniem pieniędzy, ale już sygnalizujemy, że wpłaty będą przyjmowane TYLKO DO 10 CZERWCA 2009 ROKU!!!

Mając na uwadze ilość atrakcji jakie planujemy wprowadzić do programu, koszt uczestnictwa będzie wyższy od poprzedniego, ale nie przekroczy 50 złotych od osoby dorosłej, dla dzieci i młodzieży od 7-14 lat nie przekroczy 25 złotych, natomiast maluchy będą się bawić za darmo. Wcześniejsze ustalenie liczby uczestników pozwoli nam na oszacowanie wpływów jakich możemy się spodziewać a co za tym idzie, na wprowadzenie ewentualnych zmian. Jesteśmy pełni zapału organizacyjnego, ale chcemy aby ten tekst zachęcił do uwag, dobrych pomysłów na które jesteśmy otwarci i za które będziemy bardzo wdzięczni.

Komitet Organizacyjny